İNSAN KAYNAKLARI

Fabre Asansör olarak insan kaynakları politikamızın temelinde elbette ki insan var. Bu doğrultuda, etik değerlerin var olduğu, güvenli, adil ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamayı kurumsal gelişimimizi sürdürürken sadece nitelikli iş gücünü tercih etmekle kalmayıp, onların da ilk tercihi olmayı ve böyle kalmayı, aynı zamanda küresel yaklaşımla geleceğe yönelik insan kaynağını en verimli şekilde oluşturmayı hedefliyoruz.

 

Her bir çalışanımızın büyüyen yapımız içerisinde bizi geleceğe taşıyacak etki ve öneme sahip olduğuna inanırız. Başarımızın, çalışanlarımızın sergilediği ve sergileyeceği yüksek performansla direkt bağlantılı olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal değerlerimiz doğrultusunda doğru pozisyona doğru aday prensibiyle insan kaynağımızı oluşturur ve onların gelişimi ve yüksek motivasyonu için rekabetçi fırsatlar sunarız.

Fabre Asansör olarak ekibimizin kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlamak adına eğitim ve gelişimleri için ciddi yatırım yapar, kariyer gelişimlerini global ve profesyonel araçlar kullanarak destekler ve global metodolojilere dayanan rekabetçi ve adil ücret ve yan hak uygulamaları sunarız.

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Tüm faaliyetlerde, ilişkilerde, yasalara ve etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve güvenilir davranarak verilen sözleri tutmaktır.

Liderlik

Güçlü bir yapıya, sisteme sahip olarak yurt içi ve yurt dışındaki birçok projede öncü olmak.

Yenilikçilik

Sektördeki ve teknolojideki değişiklikleri takip etmek; sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme esas alarak, asansör sektörünün geliştirilmesini sağlamak.

Kalite ve Kalite Yönetimi

Ürün ve hizmetleri, evrensel standartlarda; planlanan zaman, kalite ve maliyetlerde sunmak.

Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerinin memnuniyeti prensip olarak görerek, onlara katma değerli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak. Çalışanlarının onur duyduğu ve geleceğe güvenle baktığı bir kurum olmak.

Ekip Çalışması

Belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima ülke ve şirket menfaatlerini gözeterek çalışmak.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal ve çevre sorumluluklarının bilincinde bir kuruluş olarak geleceğe ve gençliğimizi bunlardan yararlandırmak ve bilinçlendirmek.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.